Infleuncer İçin

Reklam yayınlarken bilmeniz gerekenler

simpliers HUB, sosyal medyadadaki takipçilerinizle yeni fikirler ve ürünler paylaşırken düzenli bir gelir elde etmenize yardımcı olur.
 • İçeriklerinizi Instagram'da paylaşıyor olmalısınız.
 • 8.000 Takipçiden fazla takipçiniz olmalıdır.
 • Takipçileriniz gerçekten doğal yöntemlerle sizi takip ediyor ve paylaşımlarınızla etkileşime giriyor olmalılıar.
 • Hesabınız, aktif ürün satışı yapan bir hesap olmamalıdır.
 • Paylaşımlarınızda kesinlikle, hakaret, ırkçılık, yasal olmayan içerikler ya da etik dışı paylaşımlar bulunmamalıdır.

Bu kurallara uymayan bir hesap ile kayıt oluşturduğunuzda, simpliers HUB hesabınız süresiz olarak durdurulabilir.

Oluşturduğunuz linkleri, yalnızca hesabınızı oluştururken kullandığınız ve onayladığınız instagram hesabının hikayelerinde ya da tanıtımını yaptığınız içerikleri bio'daki link alanında paylaşabilirsiniz.


Yalnızca, onaylı hesabınızın hikayelerinden ya da bio'sundaki link üzerinden gelen trafik için gelir elde edersiniz.


Farklı bir platformda ya da farklı bir hesap üzerinden linkinizi paylaşmanız halinde, gelen trafik için gelir elde edemeyeceksiniz.

Her bir ürün için özel oluşturulan tanıtım sayfasından, paylaşımınız için size özel bir link oluşturabilirsiniz.

Link oluşturulmadan hemen önce her paylaşım için farklı kurallar ve uyarıları içeren uyarı mesajını dikkatlice okumalısınız.

Genel kurallar ise,

 • Link oluşturulduktan sonra 2 saat içerisinde bu linki hikayenizde paylaşmalısınız.
 • Linkinizi paylaşmak için daha fazla süreye ihtiyacınız olursa, LİNKLERİM sayfanızdaki ilgili buton ile paylaşım sürenizi uzatabilirsiniz.
 • Paylaştığınız linklerin içeriğinin mutlaka doğru bir şekilde tanıtımını yapıyor olmalısınız. Yanlış bir yönlendirme ile linkinize trafik oluşturmanız durumunda trafiğiniz geçersiz sayılacaktır.
 • Oluşturduğunuz linkinizi, geçerlilik süresi içerisinde birden fazla hikayede paylaşabilirsiniz. Hikayeleriniz hala görünür olsa bile, geçerlilik süresi sonunda gelen ziyaretçiler için gelir elde edemeyeceksiniz ancak link hala çalışır durumda olacaktır.
 • Linkinize, herhangi bir otomasyon sistemi veya yazılım aracılığıyla otomatik bir şekilde trafik gönderilmesi durumunda, linkiniz geçersiz olacak ve kazancınız kampanyaya iade edilecektir. Bu gibi, sistemi yanıltıcı trafik göndermeniz ve haksız kazanç elde etmeye yönelik girişimleriniz tespit edildiğinde, varsa mevcut kazançlarınız iptal edilecek ve üyeliğiniz süresiz olarak durdurulacaktır.
 • Paylaştığınız linke gelen her tıklama için değil, yalnızca farklı kişiler için gelir elde edersiniz. Aynı kişinin, farkı cihazlarda ya da farklı hesaplardan linkinize tıklaması yalnızca 1 değerli tıklama olarak sayılacaktır.


Bir link oluşturup bu linki hikayenizde paylaştığınızda bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.


Kural dışı yapılan paylaşımlar için kazanç elde edemezsiniz. Bu durumlarda kazancınız silinir ve kampanyaya iade edilir.

simpliers HUB'da her gün en fazla 4 adet link oluşturabilirsiniz.


Listelenen tüm kampanyalardan, takipçilerinizin en çok ilgisini çekecek 4 adet içeriği paylaşabilirsiniz.

Paylaşımlarınız, sistem tarafından belli aralıklarla kontrol edilir. Paylaşımlarınızın tespit edilmesi 1 saati bulabilir. bu süre içerisinde linkinize gelen ziyaretçiler kaydedilmeye devam eder.


Paylaşımınızın üstünden 1 saatten fazla geçmesine rağmen hala linkiniz beklemede görünüyor ise, incelmemiz için bu durumu bize iletebilirsiniz.

Kampanya süresi boyunca ya da kampanyanı bütçesi tükenene kadar linkleriniz geçerli olacaktır. Bu sürenin sonunda linkleriniz hala kullanılabilir olsa da geçen trafik için bir ücretlendirme yapılmaz.

Paylaştığınız linklere gelen ziyaretçiler, özel algoritmalar ve gelişmiş kullanıcı işaretleme metodları kullanılarak filtrelenir. Gerçek bir kullanıcı olmayan ya da bağlantınızı daha önce ziyaret etmiş olan ziyaretçiler yazılım filtrelerinde ve insan denetimlerinde tespit edilir ve ücretlendirilmez.

Paylaştığınız hikayelerde, linklerinizin içeriği ile ilgili bir tanıtım yapmalısınız.


Alakasız bir içerikle link paylaşmanız ya da hikayelerinizde, "Destek İçin Tıklayın", "Lütfen Tıklayın" ya da Soru Etiketi ile "Fiyat Nedir" şeklinde aldatıcı trafik göndermeyi amaçlayan linkleriniz otomatik olarak ekran görüntüleri kaydedilir ve inceleme altına alınır.


İnceleme altına alınan linklerinizin inceleme süresi boyunca geçen trafiği yine de sayılmaya devam eder. Paylaşımlarınızın uygun görülmesi halinde linklerinizin kazancı kaldığı yerden devam ederek hesabınıza aktarılır.


İnceleme sonucunda, linkinizin geçersiz sayılması halinde, linkinize bağlı olan trafiğiniz spam olarak işaretleriniz ve kazancınız kampanyaya geri iade edilir.


Bu şekilde paylaşımlar yapmanız halinde, simpliers HUB hesabınız süresiz olarak iptal edilebilir. Hesabınız iptal edildiğinde mevcut kazançlarınız ile ilgili bir hak talebinde bulunamazsınız.

Paylaştığınız linklerin geçerlilik süresi dolduğunda, yazılım filtreleri ve insan denetimlerinden geçtikten sonra toplam kazancınız hesaplanır ve LİNKLERİM sayfasında detaylar belirtilir.

Linklerinizin, geçerlilik süresi dolduğu gün kazancınız hesap bakiyenize aktarılır. Hesap bakiyenizin ödeme periyotları ve komisyon oranları HESAP AYARLARIM sayfanızda belirtilmiştir.


Kazançlarınız belirtilen tarihte bize bildirdiğiniz banka hesabınıza gönderilir.

simpliers HUB sizden, kazançlarınıza ilişkin yasal bir fatura veya makbuz isteyebilir. Bu durumda, bu fatura ve makbuzu en kısa sürede bize ulaştırmalısınız. Böyle bir durumda, düzenlediğiniz evrak bize ulaşana kadar ödemelerinizi erteleyebiliriz.