Marka (Reklamveren) İçin

Reklamınızı oluştururken bilmeniz gerekenler

Trendyol, Hepsiburada gibi pazaryerlerindeki bir ürününüzü, bir youtube videosu ya da bir sosyal medya paylaşımınızı çok kısa sürede milyonlarca kişiye ulaştırmanıza yardımcı olur.

simpliers HUB'da listelediğiniz bir içeriğiniz, en etkili influencer'ların hikayelerinde paylaşılır ve böylece çok hızlı bir şekilde milyonlarca kişi tarafından farkedilir.


Büyük reklam bütçeleri harcamak yerine, etkili bir şekilde büyük bir kitleye içeriklerinizi ulaşabilirsiniz.

- Paylaşılabilir bir bağlantısı olan içeriğiniz ya da ürününüz olmalıdır.

  • E-Ticaret sitenizdeki bir ürününüz olabilir,
  • Trendyol, Hepsiburada gibi pazaryerlerindeki bir ürününüz veya mağaza sayfanız olabilir,
  • Youtube'da paylaştığınız bir VLOG'unuz olabilir,
  • Instagram, Twitter veya TikTok gibi sosyal ağlardaki bir paylaşımınız veya profil sayfanız olabilir,


- İçeriğiniz kesinlikle hakaret, ırkçılık, yasal olmayan metinler veya nesneler, satışı veya reklamı yasak olan ürünler ve etik dışı içerikler barındırmamalıdır.


Hepsi bu kadar. Böyle bir içeriğiniz varsa bunu hemen binlerce kişiye ulaştırmak için simpliers HUB'ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

İçeriğinizi oluştururken, harcamak istediğiniz en fazla tutarı ve ziyaretçi başına harcamak istediğiniz birim fiyatı belirlersiniz.


Yayınladığınız içeriklere gelen ziyaretçiler, özel algoritmalar ve gelişmiş kullanıcı işaretleme metodları kullanılarak filtrelenir.


Yalnızca bağlantınızı ziyaret eden gerçek kullanıcıların ilk ziyaretleri için belirlediğiniz ziyaretçi başı birim fiyat üzerinden ücretlendirilirsiniz. Toplam harcamanız, belirlediğiniz en fazla tutara ulaştıktan sonraki ziyaretçiler için artık ücretlendirilmezsiniz.


Bu aşamadan sonra, reklamınızın yayınını yapan influencer'lar reklamınızı yayınlamayı artık durdurabilir. Reklamlarınızdan en yüksek verimi almak için mümkün olduğunca yüksek bir bütçe belirlemenizi tavsiye ederiz.


- Gerçek bir kullanıcı olmayan botların ya da bağlantınızı daha önce ziyaret etmiş olan kişiler özel oluşturulan filtreleme methodlarımızda ve insan denetimlerinde tespit edilir. Bu ziyaretler için size bir ücretlendirme sunulmaz.


Reklam tutarı olarak ödediğiniz tutar influencerlar tarafından tüketilmezse simpliers Cüzdanınıza iade edilir.


Bu bakiyeyi bir sonraki kampanyanız için kullanabilirsiniz ya da hesabınıza gönderilmesi için talep oluşturabilirsiniz.